رسم لوگو سازمان فنی و حرفه ای در فتوشاپ

لوگو سازمان فنی و حرفه ای

رسم لوگو سازمان فنی و حرفه ای در فتوشاپ

در ادامه پست های آموزش نرم افزار های طراحی میخواهیم یکی از مشکلات و سخت ترین سوالات هنرجویان دوره های فنی و حرفه ای در رشته کارور فتوشاپ را که رسم لوگو سازمان فنی و حرفه ای در نرم افزار فتوشاپ میباشد به شما آموزش دهیم.

این آموزش توسط مبینا رضوانی نیا از مدرسین نرم افزار های طراحی به دلیل درخواست کاربران و همراهان تیم علمی و آموزشی دایا آماده شده و خدمت شما عزیزان ارائه میشود.

در این ویدیو یکی از سخت ترین سوالات امتحان عملی کارور فتوشاپ را برای شما آماده کردیم. در این آموزش از ابزار پن تول (pen tool) و شیپ ها (shapes) برای رسم لوگو فنی و حرفه ای استفاده کردیم که هر هنرجویی با هر سطح میتواند این ویدیو را درک کند. در صورت وجود هر گونه سوال میتوانید از بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

شما میتوانید به صورت آنلاین از کانال آپارات تیم علمی و آموزشی دایا ویدیو رو نگاه کنید و هم میتونید اون رو از طریق لینک موجود در پایین ویدیو دانلود کنید.

دیدن ویدیو در صفحه آپارات دایا تیم

 

دانلود با لینک مستقیم و هزینه نیم بها

 

همچنین در صورت علاقمند بودن شما به کار با نرم افزار ایلاستریتور پیشنهاد تیم علمی و آموزشی دایا استفاده شما عزیزان از دوره “آموزش طراحی وکتور فست فود با ایلاستریتور” به صورت کاملا رایگان می باشد. در این دوره رایگان آموزشی چهار وکتور پیتزا، نوشابه، همبرگر و سیب زمینی توسط مبینا رضوانی نیا از مدرسین تیم علمی و آموزشی دایا در نرم افزار ایلاستریتور آماده شده است. همچنین در این دوره سعی کردیم به صورت پروژه محور کار با ابزار هایی همچون شیپ ها، گرادینت، براش، سلکشن تول و دایرکت سلکشن تول را آموزش دهیم.


 

آموزش رسم لوگو سازمان استاندارد در نرم افزار ایلاستریتور

عضویت در کانال اطلاع رسانی تیم علمی و آموزشی دایا

دیدگاهتان را بنویسید