آموزش رسم لوگو سازمان استاندارد در نرم افزار ایلاستریتور

لوگو سازمان استاندارد

آموزش رسم لوگو سازمان استاندارد در نرم افزار ایلاستریتور

در ادامه پست های آموزش نرم افزار های طراحی میخواهیم آموزش طراحی یکی از لوگو های مناسب تمرین یا همان لوگو سازمان استاندارد ایران را در نرم افزار ایلاستریتور به شما ارائه دهیم. این آموزش توسط  امیر محمد محمدی آماده شده که شما میتوانید هم به صورت آنلاین از کانال آپارات تیم علمی و آموزشی دایا ویدیو رو نگاه کنید و هم میتونید اون رو از طریق لینک موجود در پایین ویدیو دانلود کنید.

در این آموزش با استفاده از نرم افزار ایلاستریتور و ترفند های بسیار داده این نرم افزار، این لوگو رو رسم کردیم که هر کسی با هر سطحی، میتواند این آموزش را متوجه شده و لوگو سازمان استاندارد ایران را رسم کند. امیدواریم این آموزش برای شما عزیزان مفید واقع شود، در صورت وجود مشکل یا سوال میتوانید از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید.

لینک ویدیو در صفحه آپارات تیم علمی و آموزشی دایا

دانلود ویدیو با لینک مستقیم و بصورت نیم بها

همچنین در صورت علاقمند بودن شما به کار با نرم افزار ایلاستریتور پیشنهاد تیم علمی و آموزشی دایا استفاده شما عزیزان از دوره “آموزش طراحی وکتور فست فود با ایلاستریتور” به صورت کاملا رایگان می باشد. در این دوره رایگان آموزشی چهار وکتور پیتزا، نوشابه، همبرگر و سیب زمینی توسط مبینا رضوانی نیا از مدرسین تیم علمی و آموزشی دایا در نرم افزار ایلاستریتور آماده شده است. همچنین در این دوره سعی کردیم به صورت پروژه محور کار با ابزار هایی همچون شیپ ها، گرادینت، براش، سلکشن تول و دایرکت سلکشن تول را آموزش دهیم.

 

ما سعی مان بر این است که علاوه بر کمک به تکامل شما خودمان هم تکامل یابیم و پیشرفت کنیم پس « با هم دیگر به پیش میرویم »


رسم لوگو سازمان فنی و حرفه ای در فتوشاپ

صفحه آپارات تیم علمی و آموزشی دایا 

عضویت در کانال اطلاع رسانی تیم علمی و آموزشی دایا

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید