آموزش طراحی لوگو بانک رفاه با نرم افزار ایلاستریتور

در ادامه پست های آموزش نرم افزار های طراحی میخواهیم لوگو بانک رفاه رو که خیلی در سطح شهر دیدیم با هم کار کنیم تا دستمون گرم بشه و به نرم افزار مسلط تر بشیم.

در این پست ویدیویی در مورد لوگو بانک رفاه کارگران هست که در ویدیو، لوگو رو بصورت کامل در دو فونت طراحی میکنیم و در اختیار شما قرار میدیم.

آموزش طراحی لوگو بانک رفاه کارگران در دو فونت متفاوت توسط خانم مهدیه قربانی از علاقه مندان نرم افزار های طراحی به دلیل درخواست کاربران و همراهان تیم علمی و آموزشی دایا آماده شده و خدمت شما عزیزان ارائه میشود.

(در صورت تمایل به دنبال کردن کار های خانم قربانی عزیز میتوانید از صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام ایشون دیدن کنید)

در این ویدیو از نرم افزار ایلاستریتور برای رسم این لوگو استفاده شده است. اصلی ترین ابزار ما پن تول (pen tool) است که با استفاده از خطوط لوگو را رسم میکنیم.

شما میتوانید به صورت آنلاین از کانال آپارات تیم علمی و آموزشی دایا ویدیو رو نگاه کنید و هم میتونید اون رو از طریق لینک موجود در پایین ویدیو دانلود کنید.

دیدن ویدیو در صفحه آپارات تیم علمی و آموزشی دایا

 

دانلود نیم بها از سرور دایاتیم

همچنین در صورت علاقمند بودن شما به کار با نرم افزار ایلاستریتور پیشنهاد تیم علمی و آموزشی دایا استفاده شما عزیزان از دوره “آموزش طراحی وکتور فست فود با ایلاستریتور” به صورت کاملا رایگان می باشد. در این دوره رایگان آموزشی چهار وکتور پیتزا، نوشابه، همبرگر و سیب زمینی توسط مبینا رضوانی نیا از مدرسین تیم علمی و آموزشی دایا در نرم افزار ایلاستریتور آماده شده است. همچنین در این دوره سعی کردیم به صورت پروژه محور کار با ابزار هایی همچون شیپ ها، گرادینت، براش، سلکشن تول و دایرکت سلکشن تول را آموزش دهیم.


آموزش رسم لوگو سازمان استاندارد در نرم افزار ایلاستریتور

عضویت در کانال اطلاع رسانی تیم علمی و آموزشی دایا

دیدگاهتان را بنویسید